Dobrý den, vítejte u PP Counselling, dodavatele komplexního řešení v IT.

 

Jak zajistíte bezpečnost poskytnutých dat?
Všechny informace poskytnuté zákazníkem považujeme za vysoce citlivé, a podle toho je s nimi nakládáno. Má k nim přístup nezbytně nutný počet pracovníků, přičemž do přímého kontaktu se s nimi dostane pouze analytik.

Jakým způsobem snižujete telefonní účty?
Optimalizujeme použité tarify a služby speciálně vyvinutým softwarem. Zdánlivě výhodné nabídky telefonních operátorů jsou pro mnoho zákazníků neefektivní, stejně tak, jako použití nevhodného typu linek. Příkladem za vše je například placení dvou analogových telefonních linek namísto jedné linky ISDN2. I s investicí do potřebného hardwaru se úspora brzy projeví.

Dealeři alternativních operátorů nám také slibují snížení účtů, navíc zdarma!
Nikdo vám kvalifikovanou radu zdarma neposkytne. Účelem těchto dealerů je vás pouze zmást a na rádoby výhodných tabulkách vám ukázat, jak jedině oni jsou ti správní. Můžete sice ušetřit, ale často jde jen o zlomek skutečných úspor. My porovnáváme nabídky napříč celým trhem, a pokud je to výhodné, nabídneme variantu i se změnou technických prostředků.

Stejně nám nabídnete jenom volbu operátora!
Není tomu tak. Nabídneme vám to, co je pro vás nejvhodnější. Tedy i přímou datovou linku kombinující telefonní služby s přístupem k internetu.

Doporučujete služby alternativních operátorů?
Ano, svojí nabídkou jsou mnohdy výhodnější, než služby dominantního operátora. Respektujeme však přání zákazníka zůstat u stávajícího operátora. Přesto však v analýzách uvedeme i variantu používající alternativní linky.

Dokážete snížit telefonní účty za pevné tel.linky, aniž by se naší firmě změnila telefonní čísla?
Ano, existuje mnoho způsobů jak zachovat telefonní čísla a současně využívat služeb levnějšího operátora. Doporučíme vám tu nejvhodnější.

Nabízíte i tzv. řešení na klíč, tedy od návrhu pobočkové ústředny až po její instalaci?
Ano, díky spolupráci s předními telekomunikačními firmami dokážeme pobočkovou ústřednu nejen navrhnout, ale také zajistit její dodání a instalaci. Zákazníkovi samozřejmě dáme vybrat mezi několika alternativami.

Uvažuji o koupi GSM brány, jakou značku mi doporučíte?
Na základě vašich představ o kvalitě, spolehlivosti, ceně a konkrétním užití vám doporučíme nejvhodnější produkt nabízený na našem trhu, s nimiž mají zákazníci dobré zkušenosti popřípadě jsme s ním byli spokojeni v prováděných testech. Konkrétního výrobce či model vám tedy sdělíme až po upřesnění vašich požadavků.

Proč nemáte obchodní prostory?
Dosud to nebylo potřeba a neradi zbytečně zvyšujeme náklady. Většina jednání a prací probíhá z čistě praktických důvodů přímo u klientů. Pokud se to ukáže jako rentabilní a bude z vaší strany zvýšený zájem o osobní návštěvu, přizpůsobíme se.

Jakou má vaše poradenství tradici?
Mnoho let, ještě před vznikem společnosti, jsme aktivně spolupracovali s nejvýznamnějšími médii zabývajícími se telekomunikacemi. V tuto chvíli naše informace poskytujeme například Mobil.cz, časopisu Mobile&Wireless (dříve Mobil) a měsíčníku Network&Computing. Na trhu působíme od počátku roku 2003.

©2006 Všechna práva vyhrazena Petr Pavlík Counselling