Dobrý den, vítejte u PP Counselling, dodavatele komplexního řešení v IT.

 

Vybíráme z uskutečněných řešení

1, Alternativní operátor byl dražší

Zdánlivě výhodné ceny volání jistého alternativního operátora znamenaly pro našeho klienta v konečném součtu zvýšení telefonních účtů o 10%. Před každým volaným číslem musel vytáčet čtyřmístnou předvolbu, používal různé operátory pro volání i přístup k internetu. Po analýze volání a nabídnutí dvou možných řešení nyní má dvě základní přípojky ISDN, pevné připojení k internetu s minimální agregací 1:2 a celková cena za telefonní služby klesla o 30%.

2, Mobilní data odkudkoliv

Několik sim karet na zaměstnance, neomezené datové přenosy a služby od všech mobilních operátorů. Takové bylo původní zadání. Po analýze se ukázalo, že neomezené GPRS tarify smysluplně využívá jen menšina zaměstnanců, vysoké tarify mají i ti co málo volají a připlácí se za služby, které nejsou účelné. Výsledná úspora při zohlednění všech kladených požadavků představovala 35%.

3, Stěhování

Malá kancelář klientovi nevyhovuje, a tak se stěhuje o několik bloků dále do větších prostor. Přesouváme telefonní linky Českého telecomu, zařizujeme připojení k internetu a přímé připojení do sítě dalšího telefonního operátora. V dané situaci vychází nejvhodněji řešení založené na bezdrátových telefonech, ke spokojenosti nyní využívají základnovou stanici Siemens.

Opravdu si myslíte, že vaše firma používá nejvhodnější řešení? Pokud tomu tak skutečně je, poradenství i další objednané služby vám poskytneme zdarma.

©2006 Všechna práva vyhrazena Petr Pavlík Counselling