Dobrý den, vítejte u PP Counselling, dodavatele komplexního řešení v IT.

 

Soustřeďte se na práci, starosti s technikou vyřešíme za vás

Náklady na IT specialistu jsou vysoké. Plaťte ho, pouze když je potřeba. Často stačí krátká konzultace a váš problém je vyřešen. PP Counselling se vám postará o počítačovou síť, telefony i připojení k internetu. Zákazníci nám za komplexní služby v průměru zaplatí jen desetinu toho, na co by je přišel stálý zaměstnanec.

Nejnovější technologie implementujeme všude tam, kde je to účelné. Ne každý si může dovolit inovaci přístrojů, a tak hledáme možnosti, jak je využít co nejlépe. Máme však na zřeteli, že s novými technologiemi můžete dlouhodobě snížit své náklady. Připravíme vám proto kalkulaci, kdy se začne inovace vyplácet.

Telekomunikace

Optimalizací tarifů i struktury telefonních linek ušetříte tisíce, nemalé částky vás stojí i méně vhodné tarify mobilních telefonů. Audit telefonů se vám vrátí dříve než za 2 fakturační období.

  • Instalace a servis telefonních ústředen Alcatel OmniPCX Office a IP Star
  • Audit telefonních linek - ušetříte až 30% za telefonní poplatky
  • Zprostředkování služeb mobilních i pevných telefonních operátorů

Správa počítačových sítí

  • Administrace počítačů s operačními systémy MS Windows a Linux
  • Výstavba a konfigurace serverů
  • Dodávky potřebného hardware

Poradenství

Najít objektivní zdroj informací není zrovna jednoduché. V médiích není vše, dealer se snaží prodat svůj sortiment a zkušenosti s problematikou nemá každý. Specializujeme se na poradenství v oblasti telekomunikací. Prostřednictvím našich spolupracovníků vám pak poskytneme kvalifikované rady v oboru počítačové bezpečnosti a informatiky jako takové.

©2006 Všechna práva vyhrazena Petr Pavlík Counselling